BUCAK İLÇESİ PROTOKOL LİSTESİ

NOT: Listede herhangi bir değişiklik olduğu takdirde değişikliğin en kısa sürede irtibat bilgileri ile birlikte resmi yazıyla
Bucak Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne ve 0 248 325 10 09 no’lu telefon numarasına bildirilmesi rica olunur.!!!!
(05 Mayıs 2012 tarih ve 28283 sayılı resmi gazetede Yayınlanan Ulusal ve Resmi Bayramlar ile
Mahalli Kurtuluş Günleri, Atatürk Günleri ve Tarihi Günlerde Yapılacak
Tören ve Kutlamalar Yönetmeliği ekinde yayınlanan EK-1 Sayılı Listeye göre düzenlenmiştir.)

 
         
               
ÜNVANI ADI SOYADI İŞ TEL          
               
KAYMAKAM  Yalçın SEZGİN 3251009          
               
İLÇE BELEDİYE BAŞKANI          
İlçe Belediye Başkan Vekili Yalçın SEZGİN 3251001          
               
CUMHURİYET BAŞSAVCISI          
Cumhuriyet Başsavcısı  Günşafak KARARTI 3251008          
               
İLÇE GENEL KOLLUĞUNUN EN ÜST AMİRLERİ, 
 
         
İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Erdener BEDE 3251578          
İlçe Jandarma Komutanı  Jand. Kd. Ütğm. Vahdet NART 3252080          
Kocaaliler Belediye Başkanı İsmail DURMAZ 3384618          
Kızılkaya Belediye Başkanı Canan ATASOY 3312020          
               
REKTÖR YARD. , FAKÜLTE DEKANLARI, ENSTİTÜ VE YÜK. O. MÜD.          
Zeliha Tolunay Uyg. Tekn. ve İşlet. Yük. Ok. Müdürü Doç. Dr. Adnan KALKAN 3256534          
Sağlık Yüksekokulu Müdürü Öğr. Üyesi Dr. Soner DÖNMEZ 3259900          
Bucak Hikmet Tolunay Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç.Dr. Osman AKIN 3258160          
Bucak Emin Gülmez Teknik Bil. MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Melike Ş. ÇEŞMELİ 3259900          
Bucak İşletme Fakültesi Prof. Dr. Hüseyin DALĞAR 3156070          
Bucak Teknoloji Fakültesi Prof. Dr. Afşin GÜNGÖR 3259900          
             
KAYMAKAMLIKÇA BELİRLENECEK SAYIDA SİLAHLI KUVVETLER MENSUPLARI          
Askerlik Şubesi Başkanı Ast. Muhammed Servet AKÇINAR 3156164          
               
HAKİMLER, SAVCILAR VE NOTERLER          
Hakim Lokman ASLANOĞLU 3251626          
Hakim Berat KOÇAK 3251626          
Hakim Hasan Hüseyin SELVİ 3251626          
Hakim Mustafa KOÇYİĞİT 3251626          
Hakim Şeyma Öztürk KARARTI 3251626          
Hakim Tarık BABACAN 3251626          
Hakim Dudu Burcu AKÇA            
Cumhuriyet Savcısı  Abdussamed BORAZAN 3251626          
Cumhuriyet Savcısı  Burhan KARA 3251626          
Cumhuriyet Savcısı  Betül Ertürk BABACAN 3251626          
Cumhuriyet Savcısı  Sinan ARSLAN 3251626          
               
Bucak 1.Noteri  Seher KAHRAMAN 3251281          
Bucak 2.Noteri Fatma Meltem BAYINDIR 3258848          
               
İKTİDAR PARTİSİ, ANA MUHALEFET PARTİSİ VE T.B.M.M. DE GRUBU BULUNAN DİĞER SİYASİ PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI          
AK Parti İlçe Başkanı Av. Adem ŞENGÜL            
CHP İlçe Başkanı Aziz YILDIZ            
MHP İlçe Başkanı Mustafa YAŞAR            
İYİ Parti İlçe Başkanı Sefa SÖNMEZ            
               
İlçe Müftüsü  Mehmet ERSÖZ 3251079          
               
ÇALIŞMA,SOSYAL HİZMETLER VE AİLE BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ          
Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Recep GÜMÜŞ 3251588          
İlçe Sosyal Yard.veDyn.VakfıMüd. . Mehmet ATASEVEN 3257309          
İsmail Şerife Sarı Bakım ve Rehabilitasyon Mer. Müd. V. Sebehat GÖKMEN 3251588          
Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Eşraf GÜRDAL 3254994          
İşkur İlçe Müdür V. Mülayim ARIDURU 3257177          
               
ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ          
Tapu Müdürü Özcan TAŞCILAR 2801012          
Kadastro Birimi  Fahrettin ONURLU 3253634          
               
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ          
AKEDAŞ İşl. Başmühendisi Bilal KURUM 3252454          
               
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ          
Kredi ve Yurtlar Kur.Yurt Müdür V. Mustafa ÖZTÜRK 3250076          
Gençlik Hiz. ve Spor İlçe Müdür V. Mehmet KARA 3156565          
Gençlik Merkezi Müdür V. Mehmet KARA 3156565          
               
HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ          
Mal Müdürü Celal KERPİÇCİ 3252184          
İlçe Vergi Dairesi Müdürü Şinasi ÇULHA 3253185          
               
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ          
İlçe Yazı İşleri Müdürü Ali TEZCAN 3251009          
İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Hatice DÜZ 3252097          
İlçe Özel İdare Müdürü Ferruh KANIK 3252193          
               
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ          
İlçe Halk Kütüphane Müdürü Erdoğan ÇAKAR 3252205          
               
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ          
İlçe Milli Eğitim Müdürü  Osman DAMARCAN 3251049          
               
SAĞLIK BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ          
İlçe Sağlık Müdürü Dr.Yasemir ERK 3253583          
Devlet Hastanesi Yöneticisi Uzm. Dr. Bilal TANRITANIR 3256107          
               
SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ          
Organize Sanayi Bölge Müdür V. Binnur ÇIĞRI 3171430          
               
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ          
İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ahmet GÖNENÇ 3251014          
Orman İşletme Müdürü Ramazan KOLSUZ 3251059          
               
ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ          
PTT Müdürü Aynur YARIMKAŞ 3253232          
Telekom Amiri Ahmet OK 3258888          
               
KAMU BANKALARININ MÜDÜRLERİ          
TC. Ziraat Bankası Müdürü  Ali Yavuz ÇAY 3252081          
Halk Bankası Müdürü  Murat ŞAHİN                   3252094          
Vakıflar Bankası Müdürü  Osman KAYA 3250015          
               
TBMM GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İLÇE BAŞKNLRI (Alfabetik sıraya göre)          
Anavatan Partisi Gülseren PEHLİVAN            
Demokrat Parti İlçe Başkanı Mustafa TUNCEL            
Hak Ve Hakikat Partisi Başkanı Hüseyin AKDENİZ            
Saadet Partisi İlçe Başkanı Osman KIZILTAN            
Türkiye Komünist Partisi Başkanı Başak TEKİN            
               
İL GENEL MECLİS ÜYELERİ           
İl Genel Meclis Üyesi Ali ÜLGEN            
İl Genel Meclis Üyesi İbrahim AVCIL            
İl Genel Meclis Üyesi Sami UĞUR            
İl Genel Meclis Üyesi Nurettin DURMAZ            
               
BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ          
Bucak Belediyesi Meclis Üyesi İbrahim SATILMIŞ            
Bucak Belediyesi Meclis Üyesi Alim YILDIZ            
Bucak Belediyesi Meclis Üyesi Kemal KART            
Bucak Belediyesi Meclis Üyesi Necmi ERK            
Bucak Belediyesi Meclis Üyesi Yusuf UÇAR            
Bucak Belediyesi Meclis Üyesi Hatice DALGAR            
Bucak Belediyesi Meclis Üyesi Kerim KASAP            
Bucak Belediyesi Meclis Üyesi Faruk GÜREL            
Bucak Belediyesi Meclis Üyesi Hakkı IŞIK            
Bucak Belediyesi Meclis Üyesi Hüseyin GÖKTUR            
Bucak Belediyesi Meclis Üyesi Sabahattin KADIOĞLU            
Bucak Belediyesi Meclis Üyesi Veysel ŞEN            
Bucak Belediyesi Meclis Üyesi Niyazi BÜLBÜL            
Bucak Belediyesi Meclis Üyesi Hüseyin ÜNAL            
Bucak Belediyesi Meclis Üyesi Ayşegül TÜRKER            
Kocaaliler Belediyesi Meclis Üyesi Ulaş AKTÜRK            
Kocaaliler Belediyesi Meclis Üyesi Hüseyin AY            
Kocaaliler Belediyesi Meclis Üyesi Yadigar ATİK            
Kocaaliler Belediyesi Meclis Üyesi Ramazan ÇİNAR            
Kocaaliler Belediyesi Meclis Üyesi Bahri AYKUL            
Kocaaliler Belediyesi Meclis Üyesi Dursun DELEN            
Kocaaliler Belediyesi Meclis Üyesi Kadir ŞİMŞEK            
Kocaaliler Belediyesi Meclis Üyesi Aziz DİKMEN            
Kızılkaya Belediyesi Meclis Üyesi Halil İbrahim GÜNEL            
Kızılkaya Belediyesi Meclis Üyesi Arif TURHAN            
Kızılkaya Belediyesi Meclis Üyesi Halil ASRAV            
Kızılkaya Belediyesi Meclis Üyesi Ali GÜNGÖR            
Kızılkaya Belediyesi Meclis Üyesi İsmail UYSAL            
Kızılkaya Belediyesi Meclis Üyesi Süleyman TURGUT            
Kızılkaya Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa ÖZMEN            
Kızılkaya Belediyesi Meclis Üyesi Abdurrahman DUMAN            
Kızılkaya Belediyesi Meclis Üyesi Osman ÖZMEN            
               
MESLEKİ KURULUŞLAR VE BASIN KURULUŞU TEMSİLCİLERİ          
Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı H. Yalçın MEÇİKOĞLU 3251100          
Ziraat Odası Başkanı Muzaffer ÖZDEMİR 3253399          
Şoförler Odası Başkanı Arif MAYDA 3252891          
Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yusuf ERDOĞDU 3253486          
Hiz. Maran. Ve Mobl. Odası Başkanı İsmail İNAN            
Esnaf ve San. Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali CİVAN 3251138          
               
ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ          
Akbank Müdürü Mustafa BAŞAR 3250034          
Albarakatürk Müdürü Cemil CÖMERT 3252301          
Denizbank Müdürü Orhan UYSAL 3250145          
Finansbank Müdürü Mehmet Ali SÖNMEZ 3162020          
Garanti Bankası Müdürü İlhan GEDİK 3262100          
İş Bankası Müdürü Ahmet SOLAK 3251036          
Şekerbank Müdürü Kaan Remzi SOLAK 3250220          
TEB Türkiye Ekonomi Bankası Müdürü Levent AKGÜN (850)2040347          
Yapı Kredi Bankası Müdürü Halil Hakan YANIK 3250202          
               
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK BAŞKANLARI          
Kızılay Derneği Başkanı İbrahim SARI            
Türk Hava Kurumu Başkanı Vedat TEMİZ            
Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Süleyman MUTLUCAN            
Türkiye Gençlik Vakfı Temsilcisi İsmail Furkan ÖKTE            
               
               
               
TEBRİKATA GİRİŞ LİSTESİ          
TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ ÜYELERİ              
BELEDİYE BAŞKANI          
CUMHURİYET BAŞSAVCISI          
İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ          
İLÇE JANDARMA KOMUTANI          
REKTÖR YARDIMCILARI, FAKÜLTE DEKANLARI, ENSTİTÜ VE YÜKSEKOKUL MÜDÜRLERİ          
GENEL VE ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLARIN ÜST YÖNETİCİLERİ          
ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKANI, TÜRK SİLAHLI KUVVETLER MENSUPLARI,İSTİKLAL MADALYASI SAHİPLERİ VE GAZİLER          
HAKİMLER VE SAVCILAR          
NOTERLER          
İKTİDAR PARTİSİ İLÇE BAŞKANI          
ANA MUHALEFET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI          
TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİNDE GURUBU BULUNAN SİYASİ PARTİ İLÇE BAŞKANLARI          
DEKAN YARDIMCILARI, ENSTİTÜ VE YÜKSEKOKUL MÜDÜR YARDIMCILARI          
İLÇE MÜFTÜSÜ          
ADALET BAKANLIĞI MENSUPLARI          
ÇALIŞMA,SOSYAL HİZMETLER VE AİLE BAKANLIĞI MENSUPLARI          
ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI MENSUPLARI          
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI MENSUPLARI          
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI MENSUPLARI          
HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI MENSUPLARI          
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI MENSUPLARI          
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI MENSUPLARI          
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MENSUPLARI          
SAĞLIK BAKANLIĞI MENSUPLARI          
SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI MENSUPLARI          
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI MENSUPLARI          
TİCARET BAKANLIĞI MENSUPLARI          
ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞI MENSUPLARI          
İLKÖĞRETİM VE ORTAÖĞRETİM OKUL MÜDÜRLERİ VE ÖĞRETMENLER          
KAMU BANKALARIN MÜDÜRLERİ, KİT VE TRT ÜST YÖNETİCİLERİ          
TBMM’DE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İL BAŞKANLARI          
İL GENEL MECLİSİ VE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ          
MESLEK KURULUŞLARI VE EN FAZLA ÜYEYE SAHİP BASIN KURULUŞLARI MENSUPLARI          
ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ          
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK VE VAKIF BAŞKANLARI          
DİĞER KATILIMCILAR